İçerik Menü

Bahçeci Mobilya - Biz Kimiz

Bahçeci Mobilya Bahçe Mobilyaları olarak, 1994 yılından beri Bulgaristan’daki asırlık Gürgen  ormanlarında yaşayan gürgen, meşe, çam, akasya ağaçlarından fabrikasyon veya el yapımı olarak imal edilmiş olan ürünlerimizi  sizlerin beğenisine sunuyoruz.

 Katlanır bahçe sandalyeleri, katlanır bahçe masaları, bahçe koltukları, sandalyeler, bahçe oturma grupları, salıncak, hamak, şezlong, masa grupları, bar , restoran , kafe ve otel mobilyaları, balkon mobilyaları ve bahçe aksesuarlarından oluşan ürünlerimizin toptan ve perakende satışını yapıyoruz. 

130 değişik modelden oluşan ürün yelpazemizdeki ürünlerin tamamında 2 yıl değişim, 5 yıl yedek parça garantisi bulunmaktadır.

 “Dört mevsim ahşap sıcaklığı” sloganımızla üretimini yapmış olduğumuz, doğal hava şartlarından etkilenmeden yıllarca severek kullanabileceğiniz Balkon ve Bahçe mobilyalarımızı sizlere müjdeliyoruz.

 

Beğendiğiniz ürünlerimiz, Bahçeci Mobilya Mağazalarında ve online mağazamızda sizleri bekliyor.

Satın aldığınız ürünlerin her türlü bakım, onarım ve teknik servis hizmetini dilediğiniz yerde size sunuyoruz. İster kendi yerinize biz gelelim isterseniz siz İstanbul Silivri’de bulunan merkezimize ürününüzü getirin.

Orijinal tasarımlarımız, ürün kalitemiz,  konforumuz, uygun fiyat politikamız ve estetik anlayışımız ile Bahçeci Mobilya  olarak balkon ve bahçe mobilyası ihtiyaçlarınızın tümüne cevap veriyoruz.

Doğal sıcaklık sizinle olsun.

 

DOĞA DOSTU EKOLOJİK ÜRÜNLER

 

Bahçeci Mobilya üretimin her aşamasında doğa dostu ve geri dönüştürebilir ham madde ve ara mamül kullanmaktadır. Ürünlerin üzerinde kullanılan boya ve vernikler %100 su bazlı olup, doğada çözülebilirler. Tüm ürünlerimiz çocuk oda ve mobilyalarında uygunluk sertifikalarına sahiptir.  Bulgaristan’ın asırlık ormanlarında yaşayan Gürgen, Kayın, Meşe, Akasya, Çam ağaçlarından üretilen ahşaplar ölümsüzdür ve işlenseler dahi yıllarca her ortamda ve her koşulda yaşayabilirler. Bahçeci Mobilya’nın Bulgaristan’da bulunan fabrikasında 450 kişinin el emeği sonucu ortaya çıkan ürünlerimiz, 50-60 yıla kadar yaşayabilen uzun ömürlü ürünlerdir.

“Çin’de üretilen ürünlerde dönüşümlü plastikten yapılmış sentetik rattan kullanılır. Bunlar da çeşitli kanserlere sebep olan kansorojen maddelerdir.. Sağlığa zararlı olmalarının yanında, en fazla  2 sezon kullandıktan sonra ürünler yamulmakta, iskeletleri parçalanmakta, renkleri solmakta ve sonuç olarak kullanılmaz hale gelmektedir. 24 yıldır üretimini ve satışını yaptığımız ahşap bahçe mobilyalarımızda arıza veya bozulma, kırılma oranları %1’in altındadır. Ürünlerimizle, Uzakdoğu’dan ithal edilen ürünler arasında kalite ve dayanıklılık bakımından çok ciddi farklar bulunmaktadır.


 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.